Pendler přeshraniční
Pendler přeshraniční

Pendler přeshraniční

Cestovat za prací za hranice má jiné podmínky

Jsem jedna z vás. Jedná z vás, která chtěla udělat něco pro rodinu a vydělat lepší peníze, které jsem byla ochotna utratit i v naší, české zemi. Využila jsem příležitosti, kterou má každý občan.
Jsme pranýřováni za to, že jsme možnou hrozbou – přenášení COVID 19.
Už to není o viru, už je to jen o ekonomice. O byznysu. Jsme rukojmí těch pažravců naší Vlády. Ano, my máme strach o své zdraví, o své blízké, nechceme je nijak přímo ohrozit. Ale musíme je také nějak zaopatřit.
Nejdříve nás postavili na turnus 14 a 14. Být bez rodiny,bez svobody. Máme právo být se svými blízkými, nechceme platit bydlení v DE i v ČR,když už bydlíme jen kousek. Povolili pendlování jen některým (budiž, tito pendleři nemohou za rozhodnutí těch nahoře) . Nyní nás chtějí postavit do režimu- cestuj, pracuj, ale zaplať si testy každých 10 dní. (Zatím neschváleno).My ale nevyděláváme miliony. Nemáme každý měsíc „zbytečných“ 10tisíc na testy. Uvědomuje si někdo z „mocipánů“, že pro spoustu lidí, budou mít tato opatření likvidační následky? Uvědomuje si někdo, jak moc velký tlak na psychiku, to je ?!
Byla jsem hrdá Češka, ale stydím se za to, kdo o nás rozhoduje.
Když se před měsícem tleskalo prodavačům ,IZS , prosím za nás pendlery, přidejte se k této výzvě. Přidejte svoji fotku do komentáře, sdílejte….
Děkuji
Nenechme se umlčet!

EDIT – 23.4.2020 – Testy každých 14 dní….PROČ! PROČ????? Proč se nemusí tedy testovat všichni anebo nikdo. My,kteří nemáme nótu protože ne všichni jsme v kritické infrastruktuře, my nemáme právo normálně žít a pracovat??????
Je ve mně vlna tolik sprostých slov, jakými bych pojmenovala celou Vládu, všechny ty hrabivé krysy, kteří si myslí, že nás přivážou k topení…. Tohle ne, tohle není svoboda…

Napsat komentář